Ambasadorki projektu Zielony Tydzień – Magda

Cześć Kochani 
Dziś historia Magdy Horczak-Brown, kolejnej z naszych wspaniałych #AmbasadorówZielonegoTygodnia.

Wiesz, jak to jest, gdy tu i tam jest Cię za dużo? Ja wiem i to bardzo dobrze.

Tak się jednak złożyło, że zawsze miałam trochę więcej ciała, ale po ciąży, zamiast chudnąć, ja tyłam. Wszyscy mi mówili, że karmisz piersią, to szybciutko waga poleci. , A guzik! Mam zespół policystycznych jajników i niedoczynność tarczycy, więc jeśli cokolwiek poleciało to w górę i to bardzo szybko. Po prostu byłam ciągle głodna, głodna na ciastka.

Wtedy zaczęłam unikać lusterka, spoglądałam tylko na takie, wiecie do makijażu i sama siebie oszukiwałam, bo nie chciałam spojrzeć prawdzie w oczy.

Chrzciny Synka były przełomem, bo zdjęcia rodzinne pokazały mi prawdę. Było mi wstyd. Że ja? Tak się zapuściłam? Szok! Niefajne jest to uczucie wstydu i ono cały czas mi towarzyszyło.

Nie wiedziałam co robić, bo uważałam, że te wszystkie diety dużo kosztują i są skomplikowane w przygotowaniu, a ja nie znam się na gotowaniu, dlatego nic nie robiłam.

Tak było do momentu, gdy całkowicie przypadkiem zobaczyłam post na Facebooku. Napisałem do dziewczyny z automatu, bo w sumie co mi zależało.

No i się zaczęło program rewelacja. Ku mojemu zdziwieniu moja waga po 1 tygodniu ruszyła w dół i to jedząc tak pysznie i do syta. Spełniło się moje marzenie o szybkim jedzeniu dla całej mojej rodziny, bo ja nie lubię stać przy garach.

Schudłam 12 kg i to bez większego wysiłku.

Dzisiaj mam mnóstwo energii dla swoich dzieci no i nie ukrywam męża. Odzyskałam swoją radość życia na nowo, chodzę na zakupy i kupuję, co mi się podoba, a nie co muszę 🙂

Korzystając z niesamowitej limitowanej szansy, jaką da Ci Zielony Tydzień, będziesz bliżej, niż myślisz swojego celu.

Zostaw jedynie komentarz, który potwierdzi, że i Ty chcesz w końcu raz na zawsze zmienić stare nawyki. Wprowadzając nowe, mega proste odczujesz fantastyczne zmiany już po pierwszych 7 dniach 🙂

Zobacz profil Magdy

 

Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

0 Comments
Previous Post
Next Post