Monika – minus 24 kg

Zrzuciłam 27kg i 173cm. Tak zaczyna się historia Moniki.

Wydaje się być proste prawda? Co to jest zrzucić 27 kg.

Historia Moniki zaczęła się pisać w 2010 roku. Jako nastolatka nie miałam zbytnio problemów z nadwagą, jednak w pewnym momencie kg zaczęły przybywać. Na początku to był powolny przyrost, ale później to spadło jak grom z jasnego nieba. Rozstępy pojawiły się wszędzie…

Zaniepokoiło to moją mamę, więc zabrała mnie na badania. Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy.
To było jak wyrok. Do końca życia jestem skazana na nadwagę i leki…

Zaczęłam szukać w internecie co jeść przy niedoczynności aby pozbyć się kg. Stosowałam się do zaleceń jednak waga wracała jak bumerang.

W pewnym momencie poddałam się. Przestałam szukać rozwiązania na mój problem, przestałam brać leki i chodzić do lekarza. Zaczęto mi dokuczać, wyśmiewać się ze mnie co doprowadziło mnie do stanu depresji…

W marcu 2018 roku, przeglądając Facebook natrafiłam na post. Pomyślałam … spróbuję! Co mi szkodzi…

Tym razem moje nastawienie było „Chcę tego bez względu jak to ma wyglądać”. Chciałam w końcu zawalczyć o siebie.

Weszłam do projektu w kwietniu 2018r. Po pierwszym tygodniu zauważyłam pierwsze efekty i to dało mi mega motywację do dalszej walki.

W ciągu 9 miesięcy zrzuciłam 24kg. Wiara w siebie powróciła! Z każdym tygodniem czuję się coraz lepiej, mam więcej energii i wróciła chęć życia.

Na dzień dzisiejszy jest mnie mniej o 27kg i 173cm 

Zdrowe Inspiracje to jest coś  Jest po prostu smacznie!

Warto uwierzyć w siebie, zawsze możemy zrobić ten krok do przodu. Nigdy na nic nie jest za późno. Wystarczy spróbować, wdrożyć w życie i obserwować rewelacyjne efekty.

Jeżeli zainspirowała Cię moja historia i chcesz zmian zostaw w komentarzu swoje Imię, odezwę się, lub napisz do mnie na Facebooku tutaj: Mój messenger.

0 Comments
Previous Post
Next Post